Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçıları  >>  Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri

Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleriKlozet Tamiri ve Tadilat İşlemleriSu tesisat ve ilgili Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri detayları hakkında bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Klozet tamiri ve tadilat işlemleri ile ilgili bilgi almak ve klozet tamiri yaptırmak için Etem Usta ile iletişime geçebilirsiniz.

Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri

Klozetler yapı malzemesi itibariyle kırılabilen, çatlayabilen, tıkanabilen banyo eşyalarındandır ve tamiri maalesef evde kendi çabanızla hallolacak tarzda değildir. Hatta özellikle bazı tıkanıklıklar logardan atık çekilmesine dahi sebebiyet verebilir. Tıkanıklığın nedenleri ise klozet içine büyük katı malzeme atmaktan kaynaklanır; tuvalet kağıdı en belirgin örnektir. Tüyler ve kıllar da şayet gidere yakın bir yerde tutunursa yine tıkanıklığa sebep olurlar. Klozetinizin tıkandığını anlamanın birkaç yolu vardır; eğer sifona bastığınızda sular yükseliyorsa; içindekiler kaybolmuyor hatta biraz daha tuvalet atığı; peçete görünüre çıkıyorsa; mütemadiyen çok kötü kokular veriyorsa o zaman klozetinizin giderinde ciddi sorunlar var demektir; hatta değişmesi bile gerekebilir. Buna ancak tamir ekibi göz attıktan sonra karar verilebilir.

Klozet Çatlamaları ve Nedenleri

Porselenimsi bir yapıya sahip olan klozetler taşıyabileceğinden daha fazla yüke maruz kalırsa, sert bir cisme çarparsa, ayakta duran türdense aniden yere düşerse çatlayabilir, kırılabilir. Bu noktada tek çözüm ayakları yere değen bir klozet almaktır. Bunun yanında 10 senede bir klozetinizi değiştirmeniz de sağlığınız açısından çok faydalı olacaktır çünkü vücudumuza giren mikropların birçoğu banyo gibi ortamlardan gelir. Boşaltım ihtiyacımızı karşılayan klozetlerin pis olması mikrobun direk olarak vücuda giriş bulması ortamını oluşturur; bu yüzden maksimum hassasiyet göstermek en iyisi olacaktır. Klozet tamiri ve tadilat işlemleri için bir ekipten yardım almak, tadilatı aksatmamak önemlidir.

Hangi Markaların Klozet Tamiri ve Montaj Hizmetleri Sunulmaktadır?

VitrA Klozet Tamiri E.C.A Klozet Tamiri Kale Klozet Tamiri
Creavit Klozet Tamiri Bien Klozet Tamiri Geberit Klozet Tamiri
Ege Vitrifiye Klozet Tamiri Siamp Klozet Tamiri Güral Klozet Tamiri
Duravit Klozet Tamiri İdevit Klozet Tamiri Serel Klozet Tamiri
Grohe Klozet Tamiri Japar Klozet Tamiri VitrA Klozet Tamiri