Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçıları  >>  Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri

Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleriKlozet Tamiri ve Tadilat İşlemleriServis Araçlarımız ile 24 Saat Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri firması olarak hizmetinizdeyiz.

Klozet tamiri ve tadilat işlemleri ile ilgili bilgi almak ve klozet tamiri yaptırmak için Etem Usta ile iletişime geçebilirsiniz.
Klozet Tamiri ve Tadilat İşlemleri

Klozetler yapı malzemesi itibariyle kırılabilen, çatlayabilen, tıkanabilen banyo eşyalarındandır ve tamiri maalesef evde kendi çabanızla hallolacak tarzda değildir. Hatta özellikle bazı tıkanıklıklar logardan atık çekilmesine dahi sebebiyet verebilir. Tıkanıklığın nedenleri ise klozet içine büyük katı malzeme atmaktan kaynaklanır; tuvalet kağıdı en belirgin örnektir. Tüyler ve kıllar da şayet gidere yakın bir yerde tutunursa yine tıkanıklığa sebep olurlar. Klozetinizin tıkandığını anlamanın birkaç yolu vardır; eğer sifona bastığınızda sular yükseliyorsa; içindekiler kaybolmuyor hatta biraz daha tuvalet atığı; peçete görünüre çıkıyorsa; mütemadiyen çok kötü kokular veriyorsa o zaman klozetinizin giderinde ciddi sorunlar var demektir; hatta değişmesi bile gerekebilir. Buna ancak tamir ekibi göz attıktan sonra karar verilebilir.

Klozet Çatlamaları ve Nedenleri

Porselenimsi bir yapıya sahip olan klozetler taşıyabileceğinden daha fazla yüke maruz kalırsa, sert bir cisme çarparsa, ayakta duran türdense aniden yere düşerse çatlayabilir, kırılabilir. Bu noktada tek çözüm ayakları yere değen bir klozet almaktır. Bunun yanında 10 senede bir klozetinizi değiştirmeniz de sağlığınız açısından çok faydalı olacaktır çünkü vücudumuza giren mikropların birçoğu banyo gibi ortamlardan gelir. Boşaltım ihtiyacımızı karşılayan klozetlerin pis olması mikrobun direk olarak vücuda giriş bulması ortamını oluşturur; bu yüzden maksimum hassasiyet göstermek en iyisi olacaktır. Klozet tamiri ve tadilat işlemleri için bir ekipten yardım almak, tadilatı aksatmamak önemlidir.