Hakkımızda

Ana Sayfa  >>  Hakkımızda

1900’lü yılların başında Selanik’den Türkiye’ye göç etmek zorunda kalan bir demirci ustası Etem Usta. Konya’nın Ereğli ilçesine yerleşir ve henüz kırklı yaşlarının ortalarında 6 çocuğu ile eşini Dünya’da yalnız bırakarak hayata veda eder.

Bize kalan yalnızca Etem Usta ismi ve birkaç siyah beyaz fotoğrafı haricinde pek bir şey yok maalesef.. Çalıştığı yerlerde ise “Etem Efendi” şeklinde anıldığından bahseder büyüklerimiz, efendi adammış; çok.

Biz yeni nesil dede mesleği olan demirciliği sürdüremesek de hayatın içerisinde olmaya gayret ediyoruz.

Türkiye sınırları içerisinde hangi il ya da ilçede olursanız olun mutlaka sizin için çözüm sunacak firma ya da ustalar ile tanışıklığımız var ve mutlaka ihtiyacınıza yönelik çözümler sunacak firma ve ustaları biliyoruz.

Etemusta.com ile çalışmak ve iş birlikteliği geliştirmek için aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Etemusta.com bir dijital iş geliştirme ve iş ortaklığı kurma platformudur. Online pazaryeri şeklinde alıcıları ve satıcıları bir araya getirmek ve hizmet sağlamalarına olanak sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Her sayfa ilgili şehirde faaliyet gösteren inşaat firmalarına kiralanabilir, satılabilir veyahut bedelsiz devredilebilir. Konu ile ilgili karar verme haklarımızı saklı tutarız.

İçeriklerimizin yazılı iznimiz olmaksızın bir parçasının ya da bütününün kopyalanması, dağıtılması ve çoğaltılması yasaktır.

İletişim: 0532 384 77 07

İletişim: 0850 302 77 25

Adres: Atatürk Mh. 2649 Sk. No:9 A Kepez – ANTALYA