Lavabo Tıkanıklığı Tespiti ve Açma İşlemleri

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçıları  >>  Lavabo Tıkanıklığı Tespiti ve Açma İşlemleri

Lavabo Tıkanıklığı Tespiti ve Açma İşlemleriLavabo Tıkanıklığı Tespiti ve Açma İşlemleriSu tesisat ve ilgili Lavabo Tıkanıklığı Tespiti ve Açma İşlemleri detayları hakkında bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı tespiti ve açma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve Etem Usta bünyesinde tıkanıklık açma hizmeti için bizi arayabilirsiniz.
Lavabo Tıkanıklığı Tespiti ve Açma İşlemleri

Lavabolar genel olarak suyun ev dışına çıkmasını sağlayan giderlerdir diyebiliriz. Lavaboların tıkanmasına neden olan şeyler ise yemek kalıntıları, yapı ve inşaat malzemelerinden kalan yıkıntılar, taşlaşmış kalıntılar ve benzeridir; kısacası giderden geçmesi oldukça zor olan katı malzemelerdir. Tıkanan lavabo içerisinde su ve atık bulundurur; ani bir hamleyle bir anda sökülmesi etrafın berbat bir hale gelmesine neden olacaktır; bu yüzden de lavabo tıkanıklığında öncelikle işin erbabından yardım almak şarttır. Lavabo açıcılar küçük yemek kalıntıları için kullanılsa da bu güçlü asitler maalesef boru zedelenmesine ve ani çatlamalara ve sızıntıya hazırlıksız yakalanmaya neden olur.

Lavabo Tıkanıklığının Tespiti

Lavabonuza bıraktığınız su eğer delikten yavaş bir şekilde dökülüyorsa; o zaman giderin bir kısmı açık bir kısmı tıkalıdır diyebiliriz; yakın zamanda tamamı tıkanacak anlamına gelir. Devamlı olarak bulaşık makinenize aşırı yağlı bulaşıklar koyuyorsanız gideri içler acısı bir haldedir diyebiliriz; derinlemesine temizliğe ihtiyaç vardır. Giderin yağlanması ve yağ bağlaması bulaşıklarınızın da temizlenmemesine neden olacaktır. Kireçlenmeler de tıkanıklığın bir sebebidir ve tüm bu saydığımız sorunlar Lavabo Tıkanıklığı Tespiti ve Açma İşlemlerine gereksinim duyar. Lavabolarınızı profesyonel bir ekip gözetiminde senede 1 ya da 2 kez kontrol ettirmek herhangi bir kaçağa, su baskınına ve gider tıkanmasına hazırlıksız yakalanmanızın önüne geçecek; sizi hem maddi anlamda koruyacak hem de yorulmamanızı sağlayacaktır.