Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamir İşlemleri

Ana Sayfa  >>  Su Kaçağı Tespiti  >>  Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamir İşlemleri

Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamir İşlemleriKameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamir İşlemleriSu tesisat ve ilgili Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamir İşlemleri detayları hakkında bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kameralı su kaçağı tespiti ve tamir işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve Etem Usta bünyesinde hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamir İşlemleri

Su kaçağı son derece olağan bir durum olmakla beraber, çözümü eskisi kadar zahmetli değildir. Kameralı tespit cihazlarından önce şayet bir evde, iş yerinde veya bir yaşam merkezinde su kaçağı meydana geldiyse genel olarak duvar kırılır, kaçağın nerede meydana geldiği tespit edilmeye çalışılırdı. Tespitin ardından sorun çözülür, yeniden duvar inşa işlemi gerekirdi. Bu hem evin bütünlüğüne hem de görüntüsüne ciddi zarar verdiği gibi maddi olarak da sizleri zora sokardı. Ancak şu anda su kaçağı sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız yapmanız gereken şey profesyonel ekipten yardım istemek ve kesinlikle meselenin çözümü için kendi yöntemlerinizi kullanmamanızdır.

Neler Yapılmalıdır, Kontrolü Nasıl Yapılır?

Su kaçağı, sızıntısı büyüdüğü takdirde tüm evinizi, iş yerinizi su altında bırakabilir; şayet siz evde değilken su sızıntısı yaşandıysa ve bundan haberdar olduysanız hemen su vanalarını kapatmak veya kapattırmakla işe başlamalısınız. Su vanası kapandığı takdirde eve su girişi kesilmiş olacak ve böylece alana verilen zarar minimuma indirilecek. Ardından tesisat ekibi için profesyonellerden yardım almanız ve sorunu çözüme kavuşturmanız gerekir. kameralı su kaçağı tespiti ve tamir işlemleri için sızıntının olduğu yere gelen ekip, kamera sayesinde duvarınızı, fayansınızı kırmadan öncelikle yer tespiti yapacaktır; bu işlemden sonrası boru değişimi ve vana aç- kapa kontrolleridir. Kameralı sistemde yalnızca çatlağın, kırığın olduğu bölgeye müdahale edilir; harici bölgelere karışılmaz ve bu da sizi ekstra masraftan kurtarır.