Gizlilik Sözleşmesi

Ana Sayfa  >>  Gizlilik Sözleşmesi

1.1. İşbu kullanıcı sözleşmesi ve Web Sitesinde yer alan diğer kurallar Etemusta.com tarafından sunulan hizmetlere ilişkin şart ve koşulları ve Web Sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları düzenlemektedir. Kullanıcının, Web Sitesi üzerinden Hizmet Talebi veya Meslek Profili oluştururken işbu Sözleşmeyi onayladığı veya Web Sitesinden yararlanmaya başladığı andan itibaren işbu Sözleşmeye uymayı taahhüt ettiği kabul edilir. Koşulların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Web Sitesini ve sunulan hizmetleri kullanmayınız.

1.2. Etemusta.com aracılık hizmetlerinin sürekliliğini sağlama, ileride doğacak teknik zaruretler veya mevzuata uyum sağlanması amacıyla Sözleşmeyi Kullanıcılar aleyhine olmamak kaydıyla tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir. Etemusta.com, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile Web Sitesi’nde yayınlayacak, gerek görmesi halinde elektronik posta veya mobil push bildirim ile kullanıcılarına bildirilecek ve onayına sunacaktır. Yenilenmiş güncel Sözleşme, Web Sitesi’nde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Web Sitesi’nin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş Sözleşme şartlarına tabi olacaktır.

Madde 2
Tanımlar

İşbu Sözleşme metni içerisinde;

2.1. “Etemusta.com” GÜNGÖR TEKNİK,

2.2. “Web Sitesi” https://www.Etemusta.com internet sitesini ve IOS / Android / Huawei tabanlı Mobil Uygulamaları,

2.3. “Kullanıcı” Herhangi bir sebeple Web Sitesi’ni kullanan kişileri,

2.4. “Üye” E-posta kaydı alınarak işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin kabul edilmesi koşuluna bağlı olarak kendisine kullanıcı adı ve şifre belirleyen Kullanıcı’yı,

Madde 3
Etemusta.com Tarafından Sunulan Hizmetler

3.1. Etemusta.com, Hizmet Veren ve Hizmet Alan’ı bir telefon aracılığı ile buluşturur,

3.2. Etemusta.com yalnızca bir platformdur, Web Sitesi’nde yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Yönetmelik’in 6/4 maddesine göre, Etemusta.com ARACI bir hizmet sağlayıcıdır.

3.3. Etemusta.com tarafından yönlendirilen firmaların ve hizmet verenlerin Etemusta.com (GÜNGÖR TEKNİK) ile hizmet öncesinde bir sözleşmesi bulunmaktadır ve bu sözleşmede yer alan maddelere göre; Etemusta.com hiçbir şekilde Hizmet Alan ve Hizmet Veren arasında doğabilecek hukuki – cezai yaptırımlardan sorumlu değildir, bütün sorumluluk hizmet sağlayıcı (YÜKLENİCİ) firma ve şahıs tarafından peşinen kabul edilmiş sayılır.

Hizmet alan ve Hizmet veren kişi – firmalar iş bu sözleşme maddelerini kendi rızaları ile kabul etmiş ve doğabilecek bütün yükümlülüklere rıza göstereceklerini peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Etemusta.com İlgili sözleşmeyi bilgi ve haber vermeksizin güncelleme, ekleme yapma, çıkarma yapma haklarını saklı tutar. İlgili güncellemelerin kontrolünü sağlama, güncelliğini kontrol etme yükümlülüğü hizmet sağlayıcıların sorumluluğundadır.

Mobil Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.etemusta.tr

Mobil Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altinfiyatlari.tr

Mobil uygulamalar üzerinde herhangi bir kullanıcı verisi toplanmamaktadır ve herhangi bir veri saklanmamaktadır.

Dileyen kullanıcılar diledikleri zaman uygulamaları silebilir ve herhangi bir veri kaybı yaşamazlar.