Duşakabin Montajı ve Tamir İşlemleri

Ana Sayfa  >>  Duşakabin Montajı  >>  Duşakabin Montajı ve Tamir İşlemleri

Duşakabin Montajı ve Tamir İşlemleriDuşakabin Montajı ve Tamir İşlemleriSu tesisat ve ilgili Duşakabin Montajı ve Tamir İşlemleri detayları hakkında bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Duşakabin montajı ve tamir işlemleri ile ilgili hizmet almak için Etem Usta bünyesinde bulunan ustalarla çalışmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Duşakabin Montajı ve Tamir İşlemleri

Duşakabinler evin banyo kısmında bulunan ve temizlenmeyi sağlayan zaruri ihtiyaçlarımız arasındadır ve çeşitli modelleri vardır. Cami plastik, jakuzi bunlara örnektir ve her modelin farklı bir montaj biçimi vardır. Plastik modellerin montajı sırasında tabanlık silikon yardımıyla yapıştırılmalı; ardından perde görevi görecek kapılar da şerite uygun takılmalıdır; tüm bu işlemler sırasında malzemeler kesinlikle sudan korunmalıdır. Çünkü montaj sırasında temas eden su malzemelerin ve silikonun birbirine yapışmasını önler. Zaten montaj işlemini ilk defa görecek birisinin yapması neredeyse imkansızdır; bu yüzden işin erbabından yardım almak ve sağlam bir şekilde duşu kullanmak daha doğru olacaktır. Cam duşa kabinlerde kesinlikle tek kişi montaj yapamaz; hem ağırlık hem de cam hassasiyeti bunun önüne geçecektir. Duşa kabinin türü ve malzeme cinsi ne olursa olsun sıvı şeylere karşı son derece hassas davranmak gerekir; bu özen sağlamlığı arttıracaktır.

Duşa Kabin Tamir İşlemleri

Duşa kabinler standart olarak 4 kapıdan oluşur ve ortadaki ikisi açılıp kapanabilir; kapılardan bir tanesinin raydan çıkması; kırılması; rayın çıkması ve kapıları tutamaması; duşa kabinin tabanlığının oynaması olağan tamir işlem örneklerindendir; bu işlemlerin tamiri için ek malzeme ve ustalara ihtiyaç vardır. Yani duşakabin montajı ve tamir işlemleri için tek başınıza hareket etmek yerine ekipten yardım almak hem uzun ömürlü hem de sağlam duş imkanı verecektir.