Banyo ve Mutfak Bataryası Montajı

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçıları  >>  Banyo ve Mutfak Bataryası Montajı

Banyo ve Mutfak Bataryası MontajıBanyo ve Mutfak Bataryası MontajıServis Araçlarımız ile 24 Saat Banyo ve Mutfak Bataryası Montajı firması olarak hizmetinizdeyiz.

Banyo ve mutfak bataryası montajı işlemleri ile ilgili hizmet almak için Etem Usta bünyesindeki ustalar için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Banyo ve Mutfak Bataryası Montajı

Banyo ve Mutfak Bataryası Montajı diğer bir adıyla musluk değişimi için sızıntı olma ihtimaline karşı öncelikle su vanasını kapatmak gerekir; bu işlem çok da zaruri olmamakla beraber sadece önlem amacıyla yapılır. Ancak değişecek olan musluk mutfak veya banyo fark etmeksizin mutlaka kapalı olmalıdır. İlk önce musluğa bağlı olan spiral şeklindeki fleksi hortumunu açmanız gerekecektir, bu işlem için de İngiliz anahtarı kullanmanız gerekir, çünkü elle açılamayacak kadar sık bağlı bir hortumdur. Sonrasında musluğun lavaboda durmasını sağlayan somonu da İngiliz anahtarı yardımıyla çıkarmanız gerekir. Musluğu çıkarttıktan sonra bataryayı yerleştirerek aynı işlemleri tersten uygulamanız yeterlidir. Bu işlemler sırasında mutlaka ufak su akmaları meydana gelecektir, endişe kapılmaya gerek yoktur. Ancak daha önceden böyle bir işlemi yapmamış olan kişilerin musluk bataryası değiştirmesi banyo veya mutfak eşyasına zarar vermeye neden olabilir, lavabo borularını zedeleyebilir; su sızıntılarını meydana getirir. Bu yüzden en sağlıklısı musluk batarya modelini seçtikten sonra işi ustaya bırakmaktır.

Kireçlenmeler ve Musluk Bataryaları

Şehir hatlarından gelen sular birçok kireci ve bakteriyi içerisinde bulundurur; özensiz kullanım ve çok uzun seneler aynı bataryanın kullanımı hem montaj sırasında ekstra zorluğa sebep olur hem de haddinden fazla kireçlenmenin oluşmasını sağlar. Banyo ve Mutfak Bataryası Montajı için bir ekipten yardım almak ve diğer mutfak, banyo eşyalarına zarar vermeden değişimi gerçekleştirmek gerekir.