Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa  >>  Nasıl Yapılır?  >>  Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?Su tesisat ve ilgili Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır? detayları hakkında bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aç Kapa Musluk Tamiri Detayları

Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Aç Kapa Musluk Tamiri İle ilgili detayları ve teknik destek talepleri için bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Aç kapa musluk tamiri ve değişimi ile ilgili aklınıza takılan konularda tesisat servislerine ulaşmak için hemen arayın.

Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Aç Kapa Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Musluk arızası, evlerde ve işyerlerinde sıklıkla karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Günümüzde kullanım kolaylığı sunan aç kapa musluklarda meydana gelen arızlar da bu sorunlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Aç kapa musluk tamiri nasıl yapılır? Aç kapa bataryalarda sık olarak rastlanan arızalardan birisi, batarya kartuş arızalarıdır. Batarya kartuş arızlarının tamiri için öncelikle açma kapama kolunun üzerinde yer alan alyan vida, alyan anahtar yardımıyla sökülür.

Sonrasında ise açma kapama kolu yavaşça yukarıya doğru paralel bir biçimde yavaşça yukarıya doğru çekilerek çıkarılır. Bu işlemden sonra kartuşun üzerinde bulunan somuna uygun ağzı açık anahtar veya kurbağacık anahtar yardımıyla somun sökülür. Somun söküldükten sonra kartuş bulunduğu yerden çıkarılır ve yerine bataryanın markasına göre uygun yeni kartuş ile değişim yapılır. Değişimden sonra aynı sıralama ile bataryanın tekrar toplaması yapılır. İçeriklerimizin tamamı tescilli markamız etemusta.com ® firmamıza ait olup korunmaktadır dolayısıyla izinsiz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Aç Kapa Musluk Su Kaçırıyor Nasıl Tamir Edilir?

Ev ve işyerlerinde meydana gelen genel arızlarda, standart musluk ve bataryaların tamiri usta çağırmayı gerektirmeden de yapılabilmektedir. Bunun için musluk ve batarya başlığını değiştirme konusunda ne yapılması gerektiğini bilmek yeterli olmaktadır. Aç kapa musluk tamiri öncesi aç kapa muslukların su kaçırdığı durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunu kendi imkanlarınızla gidermenin mümkün olmadığı durumlarda, bu alanda uzman firmadan profesyonel destek almak en doğru karar olmaktadır. Damlatan aç kapa musluk ve su akıtan aç kapa musluk tamiri hususunda batarya markasına göre servislerden orijinal kartuş alınarak takılması gerekmektedir.

Aç Kapa Kartuş Modelleri Hakkında

Aç kapa musluk arızası ile karşılaşıldığı vakit, aç kapa musluk tamiri nasıl yapılır sorusu gündeme gelmektedir. Tamir ihtiyacının oluştuğu durumlarda, parça ihtiyacı da oluşabilmektedir. Böyle bir ihtiyacın oluşması durumunda doğru parçayı almak hayati önem taşımaktadır.

Aç kapa kartuş modelleri incelendiği zaman, birbirinden farklı kartuş modellerinin olduğu göze çarpmaktadır. Aç kapa kartuş modelleri; aç kapa mix batarya kartuşu, 35’lik düz kartuş, 35 ayaklı kartuş, 40’lık düz kartuş, 40 ayaklı kartuş şeklinde sınıflandırılmaktadır. Kartuş ihtiyacının oluştuğu durumlarda, bataryanın içerisinde bulunan kartuş sökülmeli ve aynı ebatlarda yeni kartuş alınmalıdır. Bu ölçüye dikkat edilmemesi halinde yeni alınan kartuş batarya ile uyumsuz olacaktır. İçeriklerimizin tamamı etemusta.com ® markamıza ait olup kopyalanması ve çoğaltılmasın kesinlikle yasaktır. Böylelikle kartuşu bozulan aç kapa musluk ve bataryaların tamirinin alanında uzman ve deneyimli kimseler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi halde hatalı olarak gerçekleşen bir işlem sonucu, musluk ya da batarya kullanılmaz hale gelebilmektedir.

Aç Kapa Musluk Tamiri Yapılan Markalar Nelerdir?

✔ VitrA Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ E.C.A Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ Kale Aç Kapa Musluk Tamiri
✔ Creavit Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ Bien Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ Geberit Aç Kapa Musluk Tamiri
✔ Ege Vitrifiye Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ Siamp Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ Güral Aç Kapa Musluk Tamiri
✔ Duravit Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ İdevit Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ Serel Aç Kapa Musluk Tamiri
✔ Grohe Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ Japar Aç Kapa Musluk Tamiri ✔ VitrA Aç Kapa Musluk Tamiri

Aç Kapa Musluk Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aç kapa musluk seçiminde belirleyici unsur kullanılacağı alan ile olan renk ve ölçü uyumunun yanı sıra fiyat ve performans açısından kullanılabilirliği ve uzun ömürlü olması özellikleri dikkat çekmektedir. Gerek ülkemiz Türkiye’de gerekse yurt dışında imal edilen aç kapa musluklar pek çok farklı varyasyon ile üretilmekte ve pek çok farklı teste tabi tutularak tüketicinin kullanımına sunulmaktadır. İlgili aç kapa musluk ürünlerini satın almadan önce detaylı bir araştırma yapmanız, bütçe belirlemeniz ve servis ağı ile ilgili bilgi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır. etemusta.com ® ailesi olarak önerilerimizi almak için bizi hemen arayabilir, aç kapa musluk satışı ve aç kapa musluk tamiri konusunda destek almak için ulaşabilirsiniz.